Podpora v oddělení Human Resources

Věříme, že naše banka je jiná než ostatní. Potřeby každého z našich klientů vnímáme individuálně. Proto nenabízíme bankovní produkty, ale řešení, která pomáhají našim klientům k úspěchu a růstu. Nenastavujeme pravidla a procesy, které vyhovují nám, ale necháme klienty, aby si sami vybrali to, co potřebují. Věnujeme se především firemním klientům. Náš standard není určován trhem, ale vytváříme jej sami. Nabízíme individuální přístup díky efektivní týmové práci.
Jsme Expobank. Staňte se součástí našeho týmu.

Hledáme

....studenta/studentku VŠ se zájmem o oblast HR a zaměřením na "čísla"

Co budete dělat?

  • podpora HR Directora
  • analytická práce s daty, zpracovní reportů, prezentací a ad hoc tabulek
  • a další úkoly dle potřeby...

Co je potřeba?

  • pokročilá práce s excelem, powerpointem
  • schopnost zorientovat se v práci s interními systémy
  • stukturovaný a pečlivý přístup k řešení úkolů
  • ČJ, Aj na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • DPP/DPČ - cca 20 hodin týdně, rozložení dle domluvy
  • Odměnu 140kč/hodinu
  • Zaučení a získání pracovních zkušeností
  • Nástup únor, příp. počátkem března

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 17. 2. 2020 do 31. 12. 2020

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Mzda

140 Kč/hodina