Oracle Datawerhouse Expert

Věříme, že naše banka je jiná než ostatní. Potřeby každého z našich klientů vnímáme individuálně. Proto nenabízíme bankovní produkty, ale řešení, která pomáhají našim klientům k úspěchu a růstu. Nenastavujeme pravidla a procesy, které vyhovují nám, ale necháme klienty, aby si sami vybrali to, co potřebují. Věnujeme se především firemním klientům. Náš standard není určován trhem, ale vytváříme jej sami. Nabízíme individuální přístup díky efektivní týmové práci.
Jsme Expobank. Staňte se součástí našeho týmu.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • V rámci týmu se budete podílet na změnách zpracování dat v datovém skladu (platforma Oracle a PL/SQL)
  • Stanete se stěžejní osobou pro analýzu a realizaci požadavků jednotlivých oddělení
  • Budete řešit složité požadavky od návrhu přes testování po implementaci v prostředí PL/SQL
  • Vytváření reportů z datového skladu od regulatorních až po interní

Hledáme kolegyni/kolegu s:

  • Výbornou znalostí SQL a programování PL/SQL
  • Zkušeností s Oracle databází a uživatelskou znalostí OS Windows
  • Zodpovědností ke svěřeným projektům a proaktivním přístupem
  • Schopností řešit komplexní problémy v (i v angličtině)
  • Vysokoškolským vzděláním a přehledem o IT technologiích

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaškolení od A do Z pod vedením kolegy s dlouhodobou zkušeností v naší bance
  • Pohodový malý tým, který poskytuje možnost odborného rozvoje
  • Účast na různorodých projektech
  • Nestereotypní náplň práce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova