Výkonná ASISTENTKA představenstva

Věříme, že naše banka je jiná než ostatní. Potřeby každého z našich klientů vnímáme individuálně. Proto nenabízíme bankovní produkty, ale řešení, která pomáhají našim klientům k úspěchu a růstu. Nenastavujeme pravidla a procesy, které vyhovují nám, ale necháme klienty, aby si sami vybrali to, co potřebují. Věnujeme se především firemním klientům. Náš standard není určován trhem, ale vytváříme jej sami. Nabízíme individuální přístup díky efektivní týmové práci.
Jsme Expobank. Staňte se součástí našeho týmu.

Hledáme kandidáta/ku, jejíž náplní práce bude administrativní agenda představenstva a managementu banky. Jedná se o samostatnou pozici pro vyzrálou osobnost. Chuť a motivace učit se novým věcem, hledat efektivní a kreativní řešení je nezbytná. Asistent/ka má zodpovědnost za vedení administrativní agendy a podporu představenstva banky.

Vaše práce:

• Komunikace s managementem, zaměstnanci, zástupci sesterských společností v zahraničí, návštěvami představenstva
• Administrativa spojená s vedením sekretariátu - úprava dokumentů a prezentací včetně zajištění překladu (anglický jazyk), korespondence, organizace tele a video konferencí
• Zajištění schvalovacího procesu interních dokumentů často důvěrné povahy
• Účast na poradách managementu a představenstva, vedení agendy a zápisů z jednání
• Organizace kalendáře, pracovních cest a jednání členů představenstva
• Činnosti spojené s chodem recepce na centrále banky
• Zastupování a sdílení pracovní náplně s druhou asistentkou vedení
• Organizace klientských a zaměstnaneckých akcí dle zadání

Co od vás očekáváme:

• Praxi na podobné pozici min. 1 rok (vítáme zkušenost z administrativní pozice v mezinárodní společnosti)
• Výbornou znalost ANGLIČTINY, ČEŠTINY slovem a písmem na pokročilé úrovní, znalost RUŠTINY výhodou nikoliv podmínkou
• Vysokou míru taktu a komunikační schopnosti
• Diskrétnost a spolehlivost
• Příjemné vystupování
• Samostatnost a důslednost při plnění úkolů, určení si priorit, odolnost vůči stresu
• Znalost práce s PC – MS Office
• Řidičský průkaz – výhodou

Nabízíme:

• Příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
• Práci na poviční úvazek (20 h/týdně, ideálně pondělí-středa) s
nástupem co nejdříve
• Pestrou pracovní náplň
• Možnost účastnit se zajímavých projektů napříč bankou
• Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volno, zvýhodněné bankovní produkty, jazykové lekce, firemní akce pro zaměstnance, cafeteria
• Možnost dalšího rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 2097/63, 140 00  Praha-Krč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá), Ruština (středně pokročilá)

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky/příspěvek na stravování